Dzień Pluszowego Misia

wpis w: "KOTKI", „BIEDRONKI”, „SMERFY” | 0

Duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie. Pluszowe misie opanowały Niepubliczne Przedszkole Sióstr Salezjanek we Wschowie. „Przybyły” ze swoimi małymi właścicielami, aby bawić się, świętować i uczyć.

W dniu 25.11.2015r. przedszkolaki z grup: Motylków, Smerfów i Biedronek uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem –  Misiem.  Przybyły misie małe, średnie i bardzo duże, białe, brązowe, zielone itd. A każdy był piękny i wyjątkowy.

Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy z misiami. Dla dzieci w tym dniu w przedszkolu przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe i  plastyczne , śpiewanie piosenek, misiowe tańce, i opieka nad swoim pluszowym przyjacielem.

Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i możliwość zabawy z pluszakiem.