Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „RUSZAJ PO ZDROWIE”

wpis w: "KOTKI", „BIEDRONKI”, „SMERFY” | 0
W naszym przedszkolu został zorganizowany konkurs plastyczny „RUSZAJ PO ZDROWIE”. Organizatorkami tego konkursu były pani Katarzyna Szmacińska i pani Patrycja Majkut. Konkurs polegał na zrobieniu plakatu dotyczącego zdrowego stylu życia. Prace robiły dzieci ze wschowskich przedszkoli wraz ze swoim nauczycielem. Nadesłane prace były wywieszone w holu naszego przedszkola a rodzice i personel mogli oddawać głosy na najładniejsze ich zdaniem plakat. Dnia 17.05 reprezentanci każdej grupy, która wzięła udział w konkursie wraz ze swoim opiekunem przybyli do naszego przedszkola na rozstrzygnięcie konkursu.

Zdaniem jury I miejsce zdobyła praca:

dzieci z grupy „RACZKÓW”

z Niepublicznego Przedszkola i Żłobka

„Złota Rybka u Dula” wraz z panią Anną Słocką.

II miejsca zajęły dzieci:

z Niepublicznego Przedszkola i Żłobka „Słoneczko”

wraz z Panią Martyną Makała

III miejsce zajęły egzekwo dzieci:

z grupy „TYGRYSKÓW”

z Samorządowego Przedszkola nr 3

„WESOŁA TRÓJECZKA”

wraz z Panią Elżbietą Suszyńską

oraz dzieci

z grupy „BIEDRONEK”

z Niepublicznego Przedszkola

Sióstr Salezjanek we Wschowie

oraz dla Pani Doroty Kozub

 

Dzieci po otrzymaniu nagród mogli według swojego pomysłu i swojego smaku zrobić zdrową i pożywną kanapkę. Na stole pojawiły się różne zdrowe warzywa. Były pomidory, ogórki, sałata, rzodkiewka i papryka, a także jajko. Kanapki były bardzo kolorowe a dzieci zadowolone. Na osłodę otrzymali jeszcze musy owocowe. Na zakończenie wszyscy uczestnicy mogli wspólnie pobawić się na placu zabaw, na który chętnie pobiegli.
Serdeczne podziękowania kierujemy do Urzędu Miasta i Gminy Wschowa oraz do dyrekcji Niepublicznego Przedszkola Sióstr Salezjanek we Wschowie za udzieloną pomoc finansową, dzięki którym dzieci otrzymały wspaniałe nagrody edukacyjne a także mogli zjeść pyszne i zdrowe kanapki.