„Sprintem do maratonu”

wpis w: "KOTKI", „BIEDRONKI”, „SMERFY” | 0

11 maja na stadionie sportowym we Wschowie odbył się maraton zorganizowany przez Przedszkole Specjalne „Kraina Tęczy” nr 6 oraz Stowarzyszenie Pomocy Osobom z Autyzmem i zespołem Aspergera „Bliżej Autyzmu”. Nasze przedszkolaki także wzięły udział w tym wydarzeniu. Mimo kapryśnej pogody zabawa była udana. Były nagrody, dyplomy, medale a także coś do wzmocnienia. 

Piotr Dobrzyński zajął 1 miejsce w grupie czterolatków, natomiast Dominik Pluta 3 miejsce. W grupie pięciolatków 2 miejsce zajął Bartosz Nyczka a trzecie miejsce Antoni Aleksandrowicz. Gratulujemy naszym przedszkolakom takiej sprawności fizycznej.

 

Drużynowo Puchar Starosty Wschowskiego zdobyło Przedszkole nr 3 we Wschowie ,,Wesoła Trójeczka”

2 miejsce w punktacji drużynowej przypadło Niepublicznemu Przedszkolu i Żłobka ,,Złota Rybka u Dula”

3 miejsce – Niepubliczne Przedszkola Sióstr Salezjanek.