Dzień Edukacji Narodowej

 

14 października to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty, ponieważ w tym dniu obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Nasze przedszkolaki również chciały podziękować swoim ukochanym paniom i pracownikom przedszkola za uśmiech, życzliwość i trud włożony w ich wychowanie. Tego dnia zgromadziliśmy się wszyscy w jednej sali, na uroczystości. Siostra Dyrektor przywitała serdecznie zgromadzonych gości a przedstawiciele z Rady Rodziców złożyli życzenia i podarowali przepyszny tort dla calego personelu.
Były życzenia i miła niespodzianka dla każdego pracownika. Za część artystyczną przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi brawami. Wspaniały program artystyczny w wykonaniu dzieci, daje niepowtarzalną całość mającą na celu uczczenie ciężkiej pracy nauczycieli oraz wszystkich innych pracowników przedszkola.
S. Dyrektor Lucyna Filip skierowała do grona pedagogicznego oraz pracowników administracji i obsługi wiele ciepłych słow. Życzenia dodały wszystkim pracowników dużo otuchy i sił do dalszej pracy.
Dziękujemy również wszystkim rodzicom za miłe słowa i niespodzianki