Komunikat

Kochani Rodzice ponieważ korona wirus nas nie chce opuścić, dlatego czeka nas jeszcze dłuższe rozstanie. Mam nadzieję, że po Świętach Wielkanocnych spotkamy się w naszym Przedszkolu. Tęsknię już za naszymi Dziećmi … za ich roześmianymi buziami, za dąsami a nawet za psotami i krzykiem :) Czekamy na Nich i na Was aż pojawicie się w progach naszego Przedszkola. Modlimy się z wszystkimi siostrami o wasze zdrowie i zakończenie pandemii wirusa.
W związku z tą sytuacją nasze dzieci z grupy Kotków – „0”, których obowiązuje < Roczne przygotowanie do Szkoły > zostają objęte zdalnym nauczaniem w ten sposób, że codziennie na wasze e-maile przekazywane będą nowe „porcje” materiału nad którym będziecie pracować wraz z dziećmi. Nauczyciele pozostałych grup tak jak do tej pory postarają się być z Wami w kontakcie i przekazywać propozycje pracy z dziećmi. Dodatkowe pomoce, linki do stron edukacyjnych można też będzie obserwować na naszej stronie internetowej i na stronie facebookowej naszego Przedszkola.
Kochani Jesteście ze mną podczas codziennej Eucharystii i modlitwy.
Czekam na Was i serdecznie pozdrawiam s. Lucyna F.